O Firmie

Korzenie spółki NPI sięgają aż 1993 roku, kiedy to powstała Firma NPI w Niemczech/Lehrte. Celem założycielskim był transfer armatury przemysłowej, jak i know how z tej dziedziny do Polski. Po rozpoczęciu działalności, jako polska spółka od 1998 roku, przesuwa ona swoją działalność w coraz większej mierze do Polski. Od 2004 roku NPI Sp. z o.o. rozpoczęła dodatkowo obsługę rynków międzynarodowych

To, że stawiamy przede wszystkim na ludzi nie jest troską, ale codziennym doświadczeniem. Największą wartością naszej firmy jest właśnie Kapitał Ludzki. Zatrudniamy kreatywnych i samodzielnych specjalistów, ludzi elastycznych i wszechstronnie przygotowanych.
Nasz zespół to połączenie doświadczonych wyjadaczy i żądnych wiedzy młodych pracowników, z których Każdy jest niezastąpionym specjalistą w swojej dziedzinie.

Drugim z naszych "ludzkich" filarów jest każdy z naszych Klientów. Ta firma powstała z myślą właśnie o Was i dla Was.
Możecie być pewni, że nie jest dla nas najważniejsze, czy kontrakt z nami opiewa na kwotę tysiąca, czy miliona złotych.
Każdy kontrakt jest dla nas tak samo ważny.

NPI Sp. z.o.o. jest wyłącznym dystrybutorem takich jakościowych gigantów jak:

  • Mankenberg, rok założenia 1885
  • Crane oddział Duselldorf, rok założenia 1961
  • Wilbrandt Gumtechnik, rok założenia 1892
  • Schubert & Saltzer, rok założenia 1883

Nasze bogate doświadczenie połączone z produktami tak wyśmienitych marek zaowocowało obsługą zarówno największych elektrowni z przepustnicami i kompensatorami DN 2400, jak również wysokowymagającego przemysłu cukrowniczego, farmaceutycznego chemicznego. Staliśmy się dostawcami dla naszych Klientów dzięki ich znakomitym i przemyślanym wyborom, a nie tylko przez przymus chwilowej potrzeby.


Nasza polityka firmowa zawiera się jedynie w trzech aspektach: Jakość, Niezawodność, Klient.


Te trzy podstawowe zasady dokładnie odzwierciedlają kim jesteśmy i dokąd zmierzamy.